Z8F0430QH020SG
MFR.Part #
Z8F0430QH020SG
JLCPCB Part #
C2640180
Package
QFN-20-EP(5x5)
Description
0℃~+70℃ 10bit 17 2.7V~3.6V 20MHz 256Byte 4KB 8 Bit Built-in FLASH eZ8 QFN-20-EP(5x5) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS