Z8F041AQB020EG
MFR.Part #
Z8F041AQB020EG
JLCPCB Part #
C2640278
Package
QFN-8-EP(5x6)
Description
-40℃~+105℃ 128Byte 1KB 2.7V~3.6V 20MHz 4KB 6 8 Bit Built-in FLASH eZ8 QFN-8-EP(5x6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS