Z8F012AHJ020EC00TR
MFR.Part #
Z8F012AHJ020EC00TR
JLCPCB Part #
C2456141
Package
SSOP-28-208mil
Description
1KB 2.7V~3.6V 20MHz 23 FLASH SSOP-28-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS