Z8E00010SEG
Extended
Manufacturer
Zilog
MFR.Part #
Z8E00010SEG
JLCPCB Part #
C2640584
Package
SOIC-18-300mil
Description
10MHz 13 4.5V~5.5V 512Byte OTP Others SOIC-18-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS