HRM1H-S-DC12V-C
Extended
Manufacturer
Zhejiang HKE
MFR.Part #
HRM1H-S-DC12V-C
JLCPCB Part #
C125706
Package
DIP,29x12.6mm
Description
-30℃~+70℃ 100mΩ 12V 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 30V@DC、250V@AC 540mW 5A 5A 8 8ms DIP,29x12.6mm Power Relays ROHS