HRS3FNH-S-DC12V-A
Extended
Manufacturer
Zhejiang HKE
MFR.Part #
HRS3FNH-S-DC12V-A
JLCPCB Part #
C125715
Package
Plugin,18.2x10.2mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 10A 10A 10ms 12V 200mW 30V@DC、277V@AC 4 5ms 插件,18.2x10.2mm Power Relays ROHS