CMA4-S-DC12V-A-E
Extended
Manufacturer
Zhejiang HKE
MFR.Part #
CMA4-S-DC12V-A-E
JLCPCB Part #
C125686
Package
插件,25.8x20.6mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1.6W 100mΩ 12V 30A@14VDC、40A@14VDC 3ms 5ms 75V@DC 90Ω Silver Alloy 插件,25.8x20.6mm Automotive Relays ROHS