CMA51H-S-DC24V-C
Extended
Manufacturer
Zhejiang HKE
MFR.Part #
CMA51H-S-DC24V-C
JLCPCB Part #
C125690
Package
Plugin,15.6x12.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10ms 10ms 15A@14VDC 24V 30V@DC 35A 5 50mΩ 600mW 960Ω Non-Polarized - Single Coil One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy 插件,15.6x12.2mm Automotive Relays ROHS