SMDJ20CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMDJ20CA
JLCPCB Part #
C5161575
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 20V 24.5V 32.4V 3kW@10/1000us 92.6A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS