SMAJ10CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMAJ10CA
JLCPCB Part #
C5161323
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 10V 12.3V 17V 23.5A@10/1000us 400W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS