SMB3Z200A
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMB3Z200A
JLCPCB Part #
C5161146
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 190V~210V 200V 3.7Ω 3W 500nA@152V 8kΩ SMB Zener Diodes ROHS