SMCJ100CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMCJ100CA
JLCPCB Part #
C5161525
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 100V 123V 162V 1uA 9.26A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS