SMAJ120A
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMAJ120A
JLCPCB Part #
C5161308
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 120V 147V 192V 1uA 2.1A@10/1000us 400W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS