5.0SMDJ100A
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
5.0SMDJ100A
JLCPCB Part #
C5161626
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1 100V 123V 152A@10/1000us 31.17uA 5kW@10/1000us TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS