SMA3Z4.7A
MFR.Part #
SMA3Z4.7A
JLCPCB Part #
C5161100
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 3W 4.49V~4.94V 4.7V 500Ω 50uA@1V SMA Zener Diodes ROHS