SMA3Z20A
MFR.Part #
SMA3Z20A
JLCPCB Part #
C5161118
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 19V~21V 20V 3W 500nA@15.2V 750Ω SMA Zener Diodes ROHS