SMAJ13CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMAJ13CA
JLCPCB Part #
C5161325
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 13V 15.9V 18.6A@10/1000us 1uA 21.5V 400W@10/1000us Bidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS