SMA2Z3.9A
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMA2Z3.9A
JLCPCB Part #
C5161075
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 2W 3.71V~4.1V 3.9V 400Ω 50uA@1.0V 5Ω SMA Zener Diodes ROHS