SMA6J24CA
Extended
Manufacturer
ZHIDE
MFR.Part #
SMA6J24CA
JLCPCB Part #
C5161362
Package
DO-214AC(SMA)
Description
15.5A@10/1000us 1uA 24V 29.5V 38.9V 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS