WT396VW-044R-0W
Extended
Manufacturer
ZGWD
MFR.Part #
WT396VW-044R-0W
JLCPCB Part #
C30602414
Package
SMD,P=3.96mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 250V 3.96mm 4 4P 7A Copper alloy LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 VH maize-yellow SMD,P=3.96mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS