WT250KL-064C-0W
Extended
Manufacturer
ZGWD
MFR.Part #
WT250KL-064C-0W
JLCPCB Part #
C30602427
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 2.5mm 250V 3A 6 6P Copper alloy LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 XHB maize-yellow SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS