ZET-CORE-322520ST4R7MBCA
MFR.Part #
ZET-CORE-322520ST4R7MBCA
JLCPCB Part #
C48945812
Package
1210
Description
3.7A 4.2A 4.7uH 81mΩ Molded Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS