ZET-CORE-160808ST3R3MBCA
MFR.Part #
ZET-CORE-160808ST3R3MBCA
JLCPCB Part #
C48945004
Package
0603
Description
1.2A 1.6A 3.3uH 500mΩ Molded Inductor ±20% 0603 Power Inductors ROHS