ZETC404030S100MBT-LF
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ZETC404030S100MBT-LF
JLCPCB Part #
C49009284
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
10uH 3.9A 5.1A 92mΩ Molded Inductor ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS