ZETC322520S-150MT-LF
MFR.Part #
ZETC322520S-150MT-LF
JLCPCB Part #
C48945852
Description
15uH 2.1A 2.3A 220mΩ Molded Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS