ZETC322512S-6R8MT-LF
MFR.Part #
ZETC322512S-6R8MT-LF
JLCPCB Part #
C48945787
Description
177mΩ 2.3A 3A 6.8uH Molded Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS