ZETC201608S4R7MBT-LF
MFR.Part #
ZETC201608S4R7MBT-LF
JLCPCB Part #
C48945394
Package
0806
Description
1.8A 1.9A 260mΩ 4.7uH Molded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS