ZECB201209A152-0A400
MFR.Part #
ZECB201209A152-0A400
JLCPCB Part #
C18734483
Package
0805
Description
1 1.5kΩ@100MHz 400mA 500mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS