ZE1265H-100M
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ZE1265H-100M
JLCPCB Part #
C45986951
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
10uH 11.5A 15.5A 17mΩ Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS