ZEPIM322520T1R0MLF
MFR.Part #
ZEPIM322520T1R0MLF
JLCPCB Part #
C48945819
Package
1210
Description
15mΩ 1uH 8.4A 9.2A Molded Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS