ZEPIM322512S-4R7M
MFR.Part #
ZEPIM322512S-4R7M
JLCPCB Part #
C48945752
Package
1210
Description
115mΩ 2.5A 3.1A 4.7uH Molded Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS