ZEPIM252010T2R2MLF
MFR.Part #
ZEPIM252010T2R2MLF
JLCPCB Part #
C48945561
Package
1008
Description
2.2uH 2.6A 3.5A 62mΩ Molded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS