ZEPIM201610S-1R5M
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ZEPIM201610S-1R5M
JLCPCB Part #
C48945451
Package
0806
Description
1.5uH 2.8A 3.4A 80mΩ Molded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS