ZESLO0630H220MTT
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ZESLO0630H220MTT
JLCPCB Part #
C42380966
Package
SMD,7x6.6mm
Description
22uH 3.2A 3A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS