ZEMS303020-150M
MFR.Part #
ZEMS303020-150M
JLCPCB Part #
C49009093
Package
SMD,3x3mm
Description
15uH 2.8A 235mΩ 2A Molded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS