ZEMS201208-4R7M
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
ZEMS201208-4R7M
JLCPCB Part #
C48945063
Package
0805
Description
1.8A 1.9A 285mΩ 4.7uH Molded Inductor ±20% 0805 Power Inductors ROHS