ZET-CORE-252008ST100MBCA
MFR.Part #
ZET-CORE-252008ST100MBCA
JLCPCB Part #
C48945548
Package
1008
Description
1.3A 1.6A 10uH 500mΩ Molded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS