ZET-CORE-322520ST150MBCA
MFR.Part #
ZET-CORE-322520ST150MBCA
JLCPCB Part #
C48945854
Package
1210
Description
15uH 2.1A 2.3A 220mΩ Molded Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS