SPT1HM2R2D11ORVZC
MFR.Part #
SPT1HM2R2D11ORVZC
JLCPCB Part #
C2896712
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2.2uF 2000hrs@105℃ 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS