SPT1EM101E12OR
MFR.Part #
SPT1EM101E12OR
JLCPCB Part #
C697718
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 12mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS