SPT1EM101E05TRVZC
MFR.Part #
SPT1EM101E05TRVZC
JLCPCB Part #
C22395169
Package
SMD,D6.3xL5mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2.4mm 2000hrs@105℃ 25V 5mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS