SPE1EM102G16OL
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
SPE1EM102G16OL
JLCPCB Part #
C698150
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 16mm 25V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS