ECG1EM221E12OTBVZC
MFR.Part #
ECG1EM221E12OTBVZC
JLCPCB Part #
C2940314
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 220uF 25V 6.3mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS