ECG1HM221G12OTBO
MFR.Part #
ECG1HM221G12OTBO
JLCPCB Part #
C2841693
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12mm 220uF 50V 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS