SPT1CM561D12ORVZC
MFR.Part #
SPT1CM561D12ORVZC
JLCPCB Part #
C22395202
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 16V 2000hrs@105℃ 2mm 560uF 5mm ±20% Plugin,D5xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS