SPT1VM470E05TRVZC
MFR.Part #
SPT1VM470E05TRVZC
JLCPCB Part #
C22395193
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 2.4mm 2000hrs@105℃ 35V 47uF 5mm 6.3mm ±20% SMD Polymer Aluminum Capacitors ROHS