ECE2GM4R7F12CTPVZC-L=8
MFR.Part #
ECE2GM4R7F12CTPVZC-L=8
JLCPCB Part #
C2904874
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 4.7uF 400V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS