NPXD0801B681MJTM
MFR.Part #
NPXD0801B681MJTM
JLCPCB Part #
C2891157
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
12V 680uF 8mm 8mm ±20% 插件,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS