PKCC51C221MF
MFR.Part #
PKCC51C221MF
JLCPCB Part #
C269927
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 6.3mm 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS