VMMC0771E820MV
MFR.Part #
VMMC0771E820MV
JLCPCB Part #
C487055
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
25V 6.3mm 7.7mm 82uF ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS